Portal ślubny LOWEDIN.pl - Lovely Wedding Inspirations Dorota Goldpoint pokazała kolekcję ślubną 2019. Sesja z udziałem Grażyny Szapołowskiej [ZDJĘCIA] - lowedin.pl
WEDDING NEWS

Dorota Goldpoint pokazała kolekcję ślubną 2019. Sesja z udziałem Grażyny Szapołowskiej [ZDJĘCIA]

  •   

Sesja ślubna marki Doroty Goldpoint była medialnym wydarzeniem, wzięła w niej udział znakomita aktorska Grażyna Szapołowska ze swoją córką Kasią i wnuczką Karoliną. Kasia w roli mamy Panny Młodej, a Karolina w roli Panny Młodej. Ta niezwykła sesja z udziałem rodziny, trzech pokoleń kobiet Grażyny Szapołowskiej sprawiła, że zdjęcia mają wymiar ponadczasowy.

Kolekcja ślubna Doroty Goldpoint  – Wedding 2019 jest szczególna bo skierowana do wielu pokoleń kobiet, hołdująca respektowi i sile kobiet.

Panna Młoda w kolekcji 2019 ma się czuć i wyglądać jak księżniczka, złota koronka, zdobiona piórami to główna propozycja i obowiązkowo złoty diadem zamiast welonu.
Jeśli ślub planowany jest w miesiącach zimowych, marka zadbała o oryginalne i nowoczesne etole futrzane.

Kolekcja jest stworzona z myślą o bardzo różnorodnych potrzebach kobiet, mama jest drugą ważną kobietą w dniu ślubu i wesela, ważną emocjonalnie dla Pary Młodej, ale również ważną dla wszystkich gości. Druhny to zazwyczaj bliskie sercu przyjaciółki, siostry, które swoją obecnością i pięknym malowniczym wyglądem wzbogacają całą uroczystość.

Suknie ślubne od Doroty Goldpoint  uszyte są z pięknych jedwabi, które swoją szlachetnością podkreślają uroczysty charakter całego wydarzenia. Kolekcja utrzymana jest w kolorze sezonu – pudrowym różu z kroplą wrzosu. Zwiewność, delikatność i asymetria to charakterystyczne jej cechy. Modele sukni dostępne są w długości koktajlowej i wieczorowej, na każdą sylwetkę – w rozmiarach 34-54. Powstają w atelier projektantki na Saskiej Kępie, szyte na miarę z ogromną troskliwością o dobór odpowiedniego fasonu do sylwetki a także staranne wykonanie i zdobienie. Marka po raz pierwszy w tym sezonie zaproponowała także słodkie dziecięce sukienki z jedwabnej organzy.

Komentarze:

Your email address will not be published. Required fields are marked*