Portal ślubny LOWEDIN.pl - Lovely Wedding Inspirations Ślubne trendy 2019 - co będzie hitem sezonu - lowedin.pl
ŚLUB / PLANOWANIE

Ślubne trendy 2019 – co będzie hitem sezonu

  •   

Dlaczego warto, być na bieżąco i wiedzieć co w trawie piszczy, ale nie podążać ślepo za tym co proponuje rynek?

Fot. Piotr Hołowienko – thisday.pl

Chodzi przede wszystkim o jak najbardziej świadome i rzetelnie podejmowane decyzje. W jakiejkolwiek dziedzinie, warto znać wszystkie możliwości jakie mamy. W trendach chodzi o wybór, o możliwości.

Za chwilę poznasz nowości z branży ślubnej. Polecamy Ci jednak podejść do nich z dystansem. Potraktuj je jako inspiracje, coś na czym możesz bazować. Może zainspiruje Cię jakieś jedno rozwiązanie i zaimplementujesz je do swojej koncepcji na ślub i przyjęcie weselne? Może spodoba Ci się kilka trendów, które zechcesz mieć u siebie?  Podejdź do tematu z otwartym umysłem!

Trendy, które poznasz będą dotyczyć absolutnie każdego aspektu ślubu i przyjęcia oraz stylizacji tego dnia. Przedstawimy Ci zatem najmodniejsze kolory tego roku, trendy dotyczące sukien ślubnych, wystroju miejsca przyjęcia weselnego czy atrakcji weselnych.

1. Kolory

W tym roku Pary Młode stawiają na kolor. Powoli odchodzimy od typowych ślubnych barw na rzecz bardziej zdefiniowanych i intensywnych kolorów. Nie boimy się ich. Obok głębokich barw takich jak fiolet, granat, emerald green, marsala czy fuksja, będzie obecne, srebro, miedź, złoto. Mało tego! Najbardziej nieoczywiste połączenia kolorystyczne w tym roku ujdą Ci na sucho 🙂 Czyli złoto i miedź, a nawet złoto i srebro. W tym roku możesz postawić na kilka kolorów, które będą przewijać się w dekoracjach i stylizacji Pary Młodej czy druhen. 3-5 kolorów, to jest to na co śmiało możesz się porwać!

Nie możemy nie wspomnieć również o kolorze roku 2019 LIVING CORAL! To piękna barwa, której dwie odsłony możesz zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach. Prezentuje się wyśmienicie w towarzystwie bieli, emerald green, złota, ale i fuksji, bordo, czy pastelowych kolorów.

Zdjęcia pochodzą ze ślubnej sesji stylizowanej opartej o niektóre z trendów, które przedstawiamy w tym artykule 🙂

Fot. Piotr Hołowienko – thisday.pl
Fot. Piotr Hołowienko – thisday.pl
Fot. Piotr Hołowienko – thisday.pl

2. Atrakcje weselne

W tym sezonie jeszcze bardziej Pary Młode postanowią rozpieścić swoich Gości i zaserwują im naprawdę niezapomniane doświadczenia. Występy komików, karykaturzystów, tancerzy.  Chodzi o stworzenie niezapomnianego przeżycia, który będzie wspominany przez następne lata przez uczestników tego wydarzenia.

3. Eco śluby

To trend, który zaczyna wkradać się w każdy obszar naszego życia. Wzrost świadomości ludzi na temat tego jak destrukcyjnie na naszą planetę wpływa np. plastik, powoduje, że coraz więcej Par Młodych postanawia zrezygnować np. z plastiku pod jakąkolwiek postacią. Pod lupę idzie też menu weselne oraz wszelkie kwiatowe dekoracje. Ten trend jest bardzo bliski naszemu sercu.

Fot. Piotr Hołowienko – thisday.pl
Fot. Piotr Hołowienko – thisday.pl
Fot. Piotr Hołowienko – thisday.pl

4. Video mapping

To trend, który wesprze Cię wtedy kiedy zdecydujesz się właśnie na to, aby zminimalizować ilość dekoracji. Video mapping, to posługiwanie się światłami projektorów. Dzięki temu rozwiązaniu tak naprawdę nie masz granic! Możesz “udekorować” salę w absolutnie dowolny sposób, ponieważ to od Ciebie zależy co będzie wyświetlał projektor.

5. Proste suknie ślubne, z rękawami i kieszeniami

Trendy dotyczące sukni ślubnych zmieniają je całkowicie. W tym sezonie im prostsza suknia tym lepiej. Wszystko za sprawą minimalizmu, który wkradł się w nasze serca. Kochamy wszystko co proste i nie przerysowane.

Jako element zaskoczenia śmiało możesz sięgnąć po suknię z długim rękawem lub tę z kieszeniami.

6. DIY Food Station

Zrobione przez Parę Młodą elementy nabierają innego wymiaru! Możecie zdecydować się jakiś smakołyk zrobiony własnoręcznie np. wszelkiego rodzaju dżemy, galaretki, chlebki. Możecie iść na całość i zdecydować się na zrobienie stacji, kącika z jakimś rodzajem jedzenia.

7. Balony

Dasz wiarę? Tak! Balony przeżywają swój renesans. Ale to też nie są zwykłe balony, a naprawdę imponujące, duże, często matowe w pięknych kolorach. Robią wrażenie, a musisz przyznać, że i możliwości dają mnóstwo. Postaraj się znaleźć alternatywę przyjazną dla środowiska.

8. Geometria

Nadal na topie! Dodaje elegancji i świeżości. Jest ciekawym elementem, który pasuje do wielu stylów weselnych.

Fot. Piotr Hołowienko – thisday.pl

9. Neony

Zamiast ogromnych ledowych napisów, pojawi się alternatywa w postacie fikuśnych neonowych napisów.

Autorki: Aleksandra i Anna Ułańskie

___________________________________________________________

W sesji udział wzięli:

1. ORGANIZACJA – GOTOWE NA ŚLUB – ANNA I ALEKSANDRA UŁAŃSKIE

https://gotowenaslub.pl/

2. FOTOGRAFIA – PIOTR HOŁOWIENKO – thisday.pl

https://thisday.pl/

3. PAPETERIA I DEKORACJE – MOIMIRENCAMI

https://www.facebook.com/Moimirencami-1313972828712588/

4. DEKORACJE – GALERIA KWIATÓW URSZULA ZACERKOWNA

https://www.facebook.com/bukiety/

5. MIEJSCE SESJI – RESTAURACJA PRZERWA CATERING & DESING

https://przerwa-lodz.com/

6. SUKNIA ŚLUBNA – DRESS PLEASE STUDIO MODY ŚLUBNEJ

http://www.dress-please.pl/
7. MAKIJAŻ – MAKE UP BY KAS -KATARZYNA CYNKIER

https://www.facebook.com/mubykas/

8. GARNITUR – GIACOMO CONTI

https://giacomo.pl/

9. KRZESŁA – PERFEKCYJNE PRZYCIĘCIA

http://www.perfekcyjneprzyjecia.pl/

10. SZTUĆCE – ZŁOTE SZTUĆCE DO WYPOŻYCZENIA

https://www.anuznieroz.pl/

11. MODEL – MACIEJ KWIEK

https://www.facebook.com/anty.maciej

12. MODELKA – MARTYNA OGIEGŁO

https://www.facebook.com/martyna.gwis

Aleksandra i Anna Ułańskie

Aleksandra i Anna Ułańskie

Konsultantki ślubne, które pomagają Parom Młodym w zorganizowaniu ślubu i wesela spójnego z nimi. Stawiają na śmiałe i współczesne rozwiązania, które pozwalają na kreatywne podejście do tematu. Postanowiły podążyć za swoją pasją do organizacji, ale również oprzeć się na swoich talentach i mocnych stronach. Ola jest zdecydowanie osobą, która pasjonuje się tematyką planowania, efektywności, porządkowania działań. Ania jest zdecydowanie precyzyjna, dba o każdy szczegół i kocha zadania typowo organizacyjne. Pełne pokory i chęci do ciężkiej pracy i nauki weszły w ślubny świat. Doświadczenie związane z organizacją zbierały przez kilka lat, organizując szkolenia i konferencje. Stawiają na ciągły rozwój, kochają tematykę ślubno-weselną, dlatego dbają o to, by być na bieżąco z nowinkami i móc zaoferować Parom Młodym rozwiązania idące z duchem czasu.

Komentarze:

Mateusz

Super zdjęcia i mega tekst. Artykuł o hitach który sam jest hitem.

Komentarze:

Your email address will not be published. Required fields are marked*