Portal ślubny LOWEDIN.pl - Lovely Wedding Inspirations Premierowa kolekcja papeterii ślubnej od True Love - lowedin.pl
WEDDING NEWS

Premierowa kolekcja papeterii ślubnej od True Love

  •   

Papeteria ślubna stała się jednym z najważniejszych elementów dekoracji przyjęcia weselnego. Zaproszenia ślubne to dla gości pierwsza zapowiedź charakteru uroczystości. W swojej premierowej kolekcji True Love stawia na klasykę, elegancję i minimalizm.

Inspiracją do stworzenia premierowej kolekcji papeterii ślubnej były uczucia towarzyszące zakochaniu się. Każde z zaproszeń przywołuje inne emocje: spacer po plaży, pisanie listów miłosnych, zapach róż, wspólny łyk szampana, wpatrywanie się w gwiazdy oraz pierwszą randkę na łonie natury.

Projekty powstały na starannie dobranych papierach ozdobnych o satynowej i bawełnianej fakturze. Zaproszenia uszlachetniają również tłoczenia, folia w kolorze różowego złota oraz barwione na czarno brzegi. Dopełnieniem każdej papeterii jest koperta, a także dodatki w postaci jedwabnej lub rypsowej tasiemki czy odbicia lakowego, które nadają unikalny i indywidualny charakter każdemu projektowi.

W kolekcji króluje ponadczasowa kolorystyka i nowoczesna typografia. Postawiono na odcienie złamanej bieli, cielistego beżu, szlachetnego złota, winnej czerwieni, pudrowego różu oraz eleganckiej czerni.

www.true-love.pl

Komentarze:

Your email address will not be published. Required fields are marked*