Portal ślubny LOWEDIN.pl - Lovely Wedding Inspirations Perfekcja w prostocie - ślubne buty by Högl - lowedin.pl
GALERIA INSPIRACJI

Perfekcja w prostocie – ślubne buty by Högl

  •   

Ślubne ekstrawagancje to zdecydowanie nie klimat Högl. Marka stawia na klasykę, a synonimem tej klasyki jest jakość na poziomie premium. Bo pierwsze kroki na nowej drodze życia powinny być pewne i zdecydowane.

W końcu czyż nie o to chodzi, aby przetańczyć całą poślubną noc? W pięknych butach oczywiście. W kolekcji ślubnej znajdziemy fasony w odcieni bieli, perły i kości słoniowej.

Wygodne słupki, stabilne szpilki  – sama zdecyduj na jaką wysokość chcesz się wznieść w swoim wielkim dniu. Kryształki Swarovskiego to dyskretna, aczkolwiek efektowna ozdoba – pojawiają się w formie dekoracyjnych zapięć na paskach.

Stylowa od stóp do głów – to powiedzenie zyskuje nowy wymiar w kontekście kolekcji Högla. Styl uzupełnia perfekcyjna jakość, za którą idzie wygoda.

To patent marki Högl na to, aby Panna Młoda nie tylko wyglądała wspaniale, lecz tak właśnie się czuła. Sekret tkwi w opływowej formie butów oraz doborze wysokogatunkowych materiałów.

Czółenka i szpilki z kolekcji ślubnej są jak oszlifowane diamenty – ponadczasowe, eleganckie i precyzyjnie wykonane. Te buty posłużą o wiele dłużej, niż noc weselna. Jest opcja, że przetrwają niejedno małżeństwo 😉

Zapraszamy do naszego butiku w Galerii Mokotów/Warszawa.

 

Komentarze:

Your email address will not be published. Required fields are marked*