Portal ślubny LOWEDIN.pl - Lovely Wedding Inspirations Najważniejsze wydarzenie branży ślubnej na Pomorzu Środkowym już w lutym! - lowedin.pl
PATRONAT MEDIALNY

Najważniejsze wydarzenie branży ślubnej na Pomorzu Środkowym już w lutym!

  •   

24 lutego w Hali Widowiskowo – Sportowej w Koszalinie odbedzie się druga edycja Środkowopomorskich Targów Ślubnych Koszalin 2019. Na ogromnej powierzchni wystawcy zaprezentują swoje różnorodne produkty oraz usługi i będą na Was czekać od godziny 11.00 do 17.00.

Rozbudowany program, pokaz najnowszych trendów ślubnych oraz szeroka prezentacja branż gwarantuje, że odwiedzający w jednym miejscu będą mogli zaplanować swój ślub, wesele, wieczór panieński lub kawalerski, a także podróż poślubną. Organizatorem Środkowopomorskich Targów Ślubnych jest Agencja 123Concept i Agencja Ślubna Wymarzone Wesele.

Sponsorem Głównym Targów jest Dermalogica, a sponsorem branżowym Baśniowe Dekoracje.

Firmy, które już zadeklarowały swoja obecność na targach to między innymi Salon Sukien Ślubnych Agnes, Zjawiskowe Torty Oksana Popowicz-Beck, Cliniq, K&K Drink Bar, Pracownia Tortów Monika Rudnicka, Blue Marine, Emil Rozumowicz Fotografia, Biała Dama i Marina Mielno, Chaton Bling, PAWO, WAKACJE.PL, Papierowa Gruszka, Wojciech Gruszczyński Fotografia  i wiele innych.

Imprezą Towarzyszącą targom będzie 2. edycja SWAP Sukienek Ślubnych. To specjalna strefa, gdzie Panny Młode, które mają ten najważniejszy dzień w ich życiu już za sobą, mogą zgłosić do Nas swoją Suknię Ślubną, aby nadać jej drugie życie. Panny, które mają dzień ślubu jeszcze przed sobą na wydarzeniu SWAP mogą przymierzyć i kupić wybraną Suknię Ślubną w bardzo okazyjnej cenie. Więcej informacji o SWAP pod adresem e-mail: biuro@wymarzonewesela.pl.

Na scenie głównej również nie zabraknie atrakcji – w trakcie targów szereg pokazów m.in. pokaz mody ślubnej organizowany przez agencję MOTIV, pokaz pierwszego tańca, konkursy w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody dla odwiedzających Targi. Co najważniejsze – na targach będziecie mogli od razu zarezerwować datę na wszelkie usługi z rabatem jaki przygotują wystawcy.

Na targi można jeszcze zgłosić swoją firmę, więcej informacji na stronie www.slubkoszalin.pl lub adresem e-mail: targikoszalin@gmail.com. Zachęcamy już teraz do kupna biletów na tą imprezę: kupbilecik.pl i zapraszamy do odwiedzenia targów osoby z całego Pomorza.

Komentarze:

Your email address will not be published. Required fields are marked*