Portal ślubny LOWEDIN.pl - Lovely Wedding Inspirations Na to wydarzenie czeka całe Hollywood! Wesele Jennifer Lopez ma kosztować 15 mln dolarów - lowedin.pl
WEDDING NEWS

Na to wydarzenie czeka całe Hollywood! Wesele Jennifer Lopez ma kosztować 15 mln dolarów

  •   

Rozpoczęły się przygotowania do czwartego ślubu Jennifer Lopez. Tym razem mężem gwiazdy ma zostać Alex Rodriguez, słynny amerykański baseballista. Jak donoszą zagraniczne media, takiego wesela Hollywood jeszcze nie widziało – przyjęcie ma kosztować ok. 15 mln dolarów. Portorykance marzy się wesele w wielkim stylu w jakimś tropikalnym miejscu. Prawdopodobnie będą to Bahamy, gdzie para zaręczyła się we wrześniu.

Jennifer twierdzi, że to jej ostatnie małżeństwo i nie zamierza przepraszać za to, że „mają pieniądze”. Emocje wzbudza też suknia ślubna przyszłej panny młodej. Tym razem Lopez ma powiedzieć „tak” w wartej fortunę kreacji od Versace. Drugim horrendalnym wydatkiem ma być tort o wartości 50 tysięcy dolarów.

Burzliwe małżeństwa Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ma za sobą już trzy małżeństwa. Jej pierwszym mężem był Kubańczyk, Ojani Noa. Byli małżeństwem nieco ponad rok. Po rozwodzie w 1998 roku diwa obsadziła swojego byłego męża na stanowisku menadżera w swojej restauracji „Madre’s”.

 

Jennifer Lopez i Ojani Noa (1997), archiwum

 

W 2001 roku Jennifer poślubiła tancerza Crisa Judde, którego poznała podczas kręcenia teledysku do piosenki „Love don’t cost a thing”. Małżeństwo trwało niespełna rok, ponieważ Lopez zaczęła się spotykać z aktorem Benem Affleckiem. To właśnie ten związek był jednym z najbardziej upublicznionych związków w historii Hollywood– media nazywały ich Bennifer. Aktor oświadczył się piosenkarce sześciokaratowym różowym pierścionkiem o wartości 1,5 mln dolarów. Para miała pobrać się w 2003 roku, ale uroczystość została odwołana na kilka godzin przed jej rozpoczęciem.

 

Jennifer Lopez i Cris Judde (2001), archiwum

 

Najdłuższy związek Jennifer rozpoczął się krótko po rozstaniu z Affeckiem. Lopez zaczęła być widywana w towarzystwie Marca Anthony’ego, który w tym czasie był żonaty z byłą Miss Universe – Daynarą Torres, z którą miał dwoje dzieci. Cztery dni po jego rozwodzie w 2004 roku, Lopez i Anthony pobrali się. W 2008 roku urodziła bliźniaki, Emmę i Maximiliana. Magazyn „People” zapłacił rodzicom 6 mln dolarów za pierwszą sesję z dziećmi. Małżeństwo przetrwało 7 lat i zakończyło się oficjalnie w 2012 roku.

 

Jennifer Lopez i Marc Anthony (2004), archiwum

 

Czy burzliwe życie uczuciowe J.Lo w końcu się ustabilizuje? Rodriguez nie cieszy się dobrą opinią w świecie show-biznesu. Wielokrotnie plotkowano o jego relacjach z Cameron Diaz, Madonną czy Kate Hudson. Nigdy nie odmawia także alkoholu, hucznych imprez i flirtów, które doprowadziły do zdrady żony. Tuż po zaręczynach był też oskarżony o zdradę Jennifer – o niewierność oskarżyła go była modelka „Playboya”, Zoe Gregory – Rodriguez miał nalegać na seks w trójkącie z Gregory i jej przyjaciółką.

Rodriguez nie odniósł się do zarzutów, a Lopez prawdopodobnie nie przejmuje się plotkami i planuje hucznie – i na bogato – rozpocząć ich wspólną przyszłość….

 

Zaręczyny Jennifer Lopez, 2018. Instagram

Komentarze:

diana 7

Fajnie, że te kiecunie ogarnęliście, ale czemu nie ma tej co odklejała się od cycków. dramat tyle kasy mają a na takie prosty rzeczy jak plastry do materiału skompiom

Robercik 97

Ej! Czemu nie ma newsów o ślubie Brada i Aniston!

Ada

Powinniście opisać wszystkie związki J.Lo – poza sakramentalnymi miała też kilka “dłuższych” na kocią łapę! 😀 😀

Ciekawe czy to rzeczywiście ostatni ślub Jennifer. Po jej miłosnych przygodach jakoś ciężko w to uwierzyć ale oczywiście życzę aby jednak to był w końcu ten jedyny 🙂

Komentarze:

Your email address will not be published. Required fields are marked*