Portal ślubny LOWEDIN.pl - Lovely Wedding Inspirations Gala finałowa konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda już 2 marca w Poznaniu! - lowedin.pl
PATRONAT MEDIALNY

Gala finałowa konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda już 2 marca w Poznaniu!

  •   

Już po raz piąty mamy przyjemność zaprosić wszystkie przyszłe Panny Młode na galę finałową jedynego w Polsce konkursu na Najpiękniejszą Pannę Młodą.

2 marca 2019 w Blow Up Hall 5050 w Poznaniu, jury wybierze Najpiękniejszą Pannę Młodą 2019 roku. O ten wyjątkowy tytuł zawalczy 10 finalistek wyłonionych spośród prawie 500 kandydatek, które zgłosiło się na casting na Targach Ślubnych w Poznaniu.

Piękne finalistki zaprezentują się w trzech wyjściach! Będziemy mieli okazję zobaczyć je w najnowszej kolekcji Niumi, L’avenoir oraz w przepięknych sukniach ślubnych od Amy Love Bridal! Natomiast zgromadzona na gali finałowej publiczność wybierze Najpiękniejszą Pannę Młodą Publiczności spośród finałowej 10 😉 Porozmawiamy o uczuciach i emocjach jakie towarzyszą Parom Młodym tego dnia!

Na każdego z gości czeka lampka wina oraz drobne upominki od naszych Sponsorów.

Całe wydarzenie poprowadzi Bartek Jędrzejak  (prezenter pogodowy TVN, dziennikarz Dzień Dobry TVN)
Serdecznie zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w branży ślubnej!

Jeśli chcesz być z nami tego wieczoru i zobaczyć nasze piękne finalistki, poznać inne firmy z branży ślubnej i przeżyć z wspólnie z nami to wydarzenie to będzie nam niezmiernie miło Ciebie gościć!

Na wszystkich gości czeka taneczna niespodzianka od niesamowitych tancerzy Janji Lesar i Krzysztofa Hulboja!

Gala finałowa V edycji konkursu, to przede wszystkim spotkanie firm z branży ślubnej, przyszłych Panien Młodych i kobiet, które śledzą trendy w modzie – nie tylko ślubnej.

Dołącz do wydarzenia na Facebookiu: https://www.facebook.com/events/773754176356907/

 

 

Komentarze:

Your email address will not be published. Required fields are marked*