Portal ślubny LOWEDIN.pl - Lovely Wedding Inspirations Design Your Wedding Warszawskie Targi Ślubne w stylu "Great Gatsby" - lowedin.pl
PATRONAT MEDIALNY

Design Your Wedding Warszawskie Targi Ślubne w stylu “Great Gatsby”

  •   

Wiosną, 12 maja 2019 roku zapraszamy na wyjątkowe alternatywne targi ślubne, organizowane przez Design Your Wedding oraz Agencję Eventową “Pink Lemon”. Tegoroczna, pierwsza edycja, pod hasłem barwnego i roztańczonego 20-lecia międzywojennego, odbędzie się w postindustrialnej przestrzeni, mieszczącej się na warszawskiej Pradze Południe.

Europejska metropolia, Perła Północy czy Mały Paryż – takim mianem określana była przedwojenna Warszawa. Tradycja pomieszana z nowoczesnością, rozpiętość kontrastów, koronki, frędzle, pióra, eleganckie garnitury, wykwintne potrawy, świetna muzyka, szampan i wreszcie zabawa do białego rana! ​Organizatorzy ponownie przywołują czar minionych lat i zapraszają do Mińskiej 65 – obiektu dawnej drukarni Naukowo-Technicznej, gdzie przyszłe Pary Młode zanurzą się w świat pełen blichtru i blasku.

Każda Para jest wyjątkowa i zasługuje na to, co najlepsze. Organizując wesele często Młodzi starają się spełnić oczekiwania innych zapominając o tym kim są, co lubią i wreszcie – czego tak naprawdę oczekują. Ślub to wspaniałe, radosne wydarzenie, przepełnione miłością. Nieważne, że tego dnia akurat spadnie deszcz lub wypadnie szereg innych, niezaplanowanych sytuacji. Ważne, że młodzi spędzą go razem, w otoczeniu najbliższych, czule patrząc sobie w oczy i cicho szepcząc “kocham cię” do ucha podczas pierwszego tańca. – mówi organizatorka targów – Nikoletta Mańkowska z​ Design Your Wedding

Design Your Wedding – Warszawskie Targi Ślubne to wydarzenie, w którym nie ma miejsca na kompromisy. Na odwiedzających czekać będą najlepsi, wyselekcjonowani usługodawcy z branży ślubnej, dla których każdy szczegół ma znaczenie, a odwaga i niekonwencjonalność to ich drugie imię. Utalentowani projektanci sukien ślubnych i biżuterii, pyszne wypieki, zaskakujące aranżacje florystyczne, szyte na miarę garnitury w odważnych kolorach i krojach, oryginalna papeteria, wyjątkowe lokalizacje weselne i wiele, wiele więcej już ​12 maja w Mińskiej 65​.

Postanowiliśmy na chwilę przywołać lata 20 i pokazać tę jasną stronę tamtego okresu. Jesteśmy dalekie od organizowania sztampowego wydarzenia w wielkiej hali expo, gdzie tłum ludzi przeszkadza w swobodnej wymianie myśli. Za to chcemy dać Młodym przestrzeń, zarazić ich pozytywną energią, pokazać jakość świadczonych usług i udowodnić, że wychodząc poza schematy można stworzyć niepowtarzalne wydarzenie. Ze zgranym, profesjonalnym zespołem wszystko jest możliwe! – dodaje współorganizatorka – Wiktoria Kowalska z Agencji Eventowej “Pink Lemon”. Wystawcy są na tyle różnorodni, że osoby odwiedzające nasze targi, z pewnością znajdą coś dla siebie. Mamy nadzieję, że motyw przewodni stanie się dla wielu inspiracją. Alternatywne targi ślubne są dla tych, których nie interesują utarte schematy, przykładają wielką wagę do tego, co lokalne, są pewni siebie, wiedzą czego chcą i przede wszystkim potrafią się świetnie bawić. – podsumowuje współorganizatorka – Ewelina Lubowicz z Agencji Eventowej “Pink Lemon”

Więcej o imprezie na stronie www.alternatywnetargislubne.com

___________________

Design Your Wedding – Warszawskie Targi Ślubne 12 maja (niedziela), godz. 11:00-18:00 Mińska 65

BILETY 10 zł/os – płatne przy wejściu

 

Komentarze:

Your email address will not be published. Required fields are marked*